FightingDreamers

Forum Klanu FightingDreamers

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-09-16 01:44:38

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Upgrade i katalizatory!

Upgrade za pomoca ForceCoreHigh(niebieski)!
Z pomoca FCH (ForceCoreHigh) mozna upgradowac itemy ze slotem. Do kazdego slotu mozna wlozyc jednorazowo do 3 corow, co zbiekszy szanse udanego upgradu z 75 do 82%. Mozna to zrobic u Alchemist Core.
Jako katalizator mozemy uzyc innego itemu ze slotem (Uwaga! item uzyty jako katalizator musi byc tego samego lvlu co item upgradowany: tzn jesli upgradujemy Titanum battleboots to katalizatorem moze byc dowolny item titanum sloted)Kazdy item ma inne wlasciwosci jako katalizator np: Battlehelm titanum (dla FB i FA) daje mozliwosc upgradowania ze skutkiem +50HP do itemu upgradowanego natomiast Battleboots daja skutek +def rate.
Prawdopodobnie mozna uzyc jako katalizatora itemu o wyzszym lvlu niz item upgradowany (np. do upgradu titanum mozna uzyc katalizatora osmium) nie jest to co prawda sprawdzone poniewaz upgradowalem za pomoca katalizatorow tylko set Titanum, a itemy osmium nie dropia mi (narazie), a zakup jest zdeka nieoplacalny.
Aby upgradowac  item za pomoca FCH musimy posiadac:
*conajmniej 1 UpgradeCoreHigh;
*item z conajmniej 1 slotem (wolnym);
*odpowiednia sume alz;
*szczescie ;
*jezeli chcemy aby upgrade byl ukierunkowany tak jak chcemy to takze jakis item katalizator;
Zycze milego upgradowania!!

Ostatnio edytowany przez Ellestor (2007-09-17 11:37:29)


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#2 2007-11-20 17:58:07

Suzuno

zielony

1476394
Skąd: powiedzmy że Wadowice
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Upgrade i katalizatory!

No to jest temat na który można się wypowiedzieć.
Czyniąc małą uwagę pragnę powiedzieć iż można używać jako katalizatorów itemów o klasę niższą niż nasz upgradowany.
Dla przykładu zrobiłem sobie +5% critical DMG w katanie osium używając do tego shadowtitanium great sword +slot. Nie wiem jak sprawa
wygląda z częściami garderoby ale kraftując titanium używałem jako katalist bluestin.

A teraz tak ode mnie dla kompletnych nowicjuszy, co z czego i w czym:

Hełm - w hełmie ze slotem możemy zrobić +2 Def, +20 Def Rate, +5% Critical Damange
Zbroja - w zbroi można +50 HP, +2 Def, +20 Def Rate
Rękawice - +2 Def, +20 Def Rate, +4 Atak, +50 Atak Rate
Buty - +50 HP, +2 Def, +20 Def Rate
Orbs - +4 Atak, +50 Atak Rate, +5% Critical Damange, +4 Magic Up
Cristals - +4 Atak, +50 Atak Rate, +5% Critical Damange, +4 Magic Up
Miecze jednoręczne czyli katany i blady - +4 Atak, +50 Atak Rate, +5% Critical Damange, +4 Magic Up
Miecze dwuręczne - jak wyżej czyli +4 Atak, +50 Atak Rate, +5% Critical Damange, +4 Magic Up

A teraz jakiego itemu użyć by uzyskać pożądany przez nas efekt:

Hełm - hełm użyty jako katalizator daje +50 HP
Zbroja - jako katalizator daje +2 DeF
Rękawiczki - +50 Atak Rate
Buty - +20 Def Rate
Miecze jednoręczne - +4 Atak
Miecze dwuręczne - +5% Critical Damange
Orbs - +4 Magic Up
Cristals - +4 Magic Up

No i pamiętajcie, że upgrady można wykonać tylko w takich opcjach jak rozpisałem. Nie da się na przykład
zrobić HP w mieczu albo Ciritical Rate w zbroi. To tyle.
Jak walnąłem gdzieś błędem to szybko na mnie nakrzyczeć żebym równie szybko go poprawił.

Ostatnio edytowany przez Suzuno (2007-11-21 15:46:22)


"Ci co mają skrzydła niech lecą spełniać swe marzenia"

Offline

 

#3 2007-11-21 00:49:57

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Upgrade i katalizatory!

No to dobrze ze sie nad tym rozpisales Ja pisalem tego posta juz dosc dawno i nie robilem do niego poprawek!

Mozna takze dodac, iz uzycie 2-3 corow (FCH) daje mozliwosc upgradowania na 2lvl. Wszystkie upgrady typu +hp, +mp +def itd to upgrade 1lvlu natomiast istnieje takze szansa na udany upgrade 2 lvl, ale trzeba uzyc do tego conajmniej 2 corow. Dzieki takiemu upgradowi mozemy uzyskac znacznie lepszy efekt niz zakaldalismy na poczatku np. do dropu alz lub itemow 2slotowych oraz wiele innych.

Sam osobiscie mialem 4 itemy z upgradem 2lvl (ostatnio helm osmium, ktory dodawal +15% do dropu alz).

Tak wiec troche wiekszy wydatek przy takim upgradzie sie oplaca


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#4 2007-11-21 15:59:42

Suzuno

zielony

1476394
Skąd: powiedzmy że Wadowice
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Upgrade i katalizatory!

A wiedziałem, że o czymś jeszcze miałem pisać

Napisałem to widząc, że na forum temat upgradow nie został wyczerpany a nowi gracze często szukają pomocy.

Tematu upgradu lvl2 nie było więc dobrze, że chociaż wzmianka się o nim pojawiła a przecież
ludzie grający już długo w cabala czasem o nim nie wiedzą i zastanawiają się "skąd oni w slotach
biorą +alz drop albo +2%flee rate" a już o sword amp nie wspomnę
Sam za bardzo się w to nie bawię bo nie lubię ryzykować na na corach nie śpię a tych trochę się
zużywa ale przyklasnę temu co napisał Ellestor, ryzyko duże ale naprawdę się opłaca


"Ci co mają skrzydła niech lecą spełniać swe marzenia"

Offline

 

#5 2007-12-19 17:35:44

szazwaPL

zielony

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Upgrade i katalizatory!


http://r2.fodey.com/1d83d55ae72884685ad1f5222da63e68c.1.gif
Football jest Bogiem, Pilka Nalogiem, Tricki zabawa, a bramki Podstawa....
Pokoj wszystkim Graczom ^^
LvL 99     skil: G.master/A.expert     Force Shielder

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier opinie yorki wychowanie sylwester