FightingDreamers

Forum Klanu FightingDreamers

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-27 07:17:21

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Czy otarłem się o śmierć???

Więc (ponoć nie zaczyna się zdania od "więc", ale ja jednak zacznę ) dnia 25.11.07 (czyli wczoraj) przytrafiła mi się ciekawa "przygoda". Zwykły poniedziałkowy poranek, szary, nic nowego. Dzień zapowiadał się jak każdy inny. Wstaję o 6.00 rano, szybko się ubieram, myję, jem śniadanie i lecę do kompa. Gram sobie w Resident evil 4 do 7.10. Ok czas zakończyć prace na kompie, idę się spakować do szkoły (już 2 gim jestem ). I tak oglądam TV, aż do 7.40. Wtedy właśnie ubieram kurtkę, buty i wychodzę. Do szkoły idę około 10min. Jestem już przed wejściem i wyciągam drugą parę butów z plecaka by pokazać kontroli (rozporządzenie dyrektor, nie przynosisz butów na zmianę, to później pomagasz sprzątaczką w czyszczeniu podłogi). Ok, zaraz po kontroli idę do szatni. Na początek witam się z ziomkami, później ściągam kurtkę i buty. Ubieram mój zajebisty mundurek   i czmycham do góry. Tak czmychając spoglądam na "zastępstwa". A co widzę??? Moja klasa (tzn tylko chłopcy ... ) ma zamiast 2 w-f fizykę i biologie (fuck). Ehm trudno... to idę do góry na angielski. Mamy spr, nauczyłem się. Lekcją się rozpoczyna. Wszyscy wyciągamy karteczki i piszemy. Po spr stwierdzam.... kur... mać nie nauczyłem się tego co trzeba było. Super to pałe (chodzi o ocenę ndst) mam już zaklepaną. Przerwa i kolejna lekcja. Chemia-w miarę znośna lekcja. Nast lekcja muzyka i śpiewanie naszego ukochanego Hymnu Narodowego. Kolejna to zastępstwo zamiast matmy. w zasadzie była to wolna lekcja. Rozsiadłszy się wyjąłem mp3 i se słuchałem do końca lekcji. Kolejna lekcja.....i kolejny spr. Sprawdzianek z mapy Europy (mamy mapę Europy, niżej wypisane morza, góry płw itd i wyznaczany na naszej pustej mapce). Sądzę, że poszedł mi bardzo dobrze . Koniec lekcji i znów przerwa. Czekam i czekam na ostatnią lekcję ... i o to nadchodzi. I tak zaczyna się historia. Lekcja, na której można się posrać z nudów. Po równych 45min koniec i czas do home .... ale jeszcze idę na obiad (w szkole oczywiście). Szybko pochłaniam tylko drugie danie (ziemniaki, kotlet, surówka), bo 1 mi się nie chce jeść i fruuuu do chaty. Idę se tak kiedy mój wzrok napotkał 3 ziomków grających w pingla (ping-ponga). Więc układam plecak na ziemi i sie dołączam. Gramy tak ze 20min w tego biegańca (gra polegająca na bieganiu wokół stołu i wyeliminowaniu przeciwników). Nagle szybko piłka na mnie.... biegnę .... trzask ..... i gleba. Powoli wstaję, słabo sie orientuje ci się stało. Patrzę za siebie i widzę rozjeba...... szybę. Więc spokojnie strzepuję resztki szkła z siebie i gramy dalej. Po chwili stwierdzam, że może lepiej pójść po woźnego. Poszedłem do niego i wytłumaczyłem całą sprawę (jestem pewien, że o coś się potknąłem). Chłop ogląda resztki szyby. Przerażony (podniecony??) pyta się czy nic mi się nie stało. Odpowiadam, że wszytko w porządku. I tak zaczyna mi tłumaczyć, że mogłem stracić życie. Na szybę wleciałem barem, upadek i lot był niekontrolowany. Jakbym wbił na szybę głową lub ręką pociąłbym się albo lepiej przeciął tętnicę W każdym razie efekt byłby ten sam ... Kolo (woźny) wyrywając resztki szyby próbuje mnie uspokoić (ale ja jestem spokojny nad wszystko). Pomagam mu wyrzucić połamane szkło ( grubość około 5mm) po czym stwierdzam, że może lepiej zaprzestane już gry ping ponga (na chwilę obecną oczywiście). Kumple popierają mój pomysł i wszyscy uśmiechnięci i wesolutcy wracamy do domów po kolejnym zajebistym dniu


                                                                         KONIEC

Ostatnio edytowany przez Deillox (2007-11-27 14:09:01)


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

#2 2007-11-27 10:08:08

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Czy otarłem się o śmierć???

Hehehe No to ci sie dzionek udal

Ja z Resident Evil gralem w Re1, Re2, Re: Code Veronika (swoja droga do tej pory najlepsza z czesci)

No w pingla (bieganca) to moze i racja ze powinienas przestac ale zawsze mozecie pograc z kolegami w debla nie jest tak energiczny ale da sie przy tym ostro zmeczyc Dla  utrudnienia mozecie probowac grac bez tzw scinek, gra w etn sposob wyrobi precyzje oraz taktyke, a takze jest o wiele ciekawsza bo wtaki wypadku najlepszym sposobem jest podkrecenie pileczki lub trafienie w kant slolu czyli linie (troche to swinskie zagranie ale po serii trafien wyrabia sie precyzja )

Jesli chodzi o woznego to mial racje ze sie przestraszyl (ja bedac w liceum nazywlem woznego Kierownikiem i bardzo go sznowalem, wlasciiwe to jest to jedna z najlepszych osob w szkole ), ale wracjac do tematu, nie musiales glowa uderzyc czy w tentnice, wystarzczylo we okruchy polecialy by ci na twarz i bylo by nieciekawie, chyba ze nie zalezy ci na oczach i twojej aparycji lub jestes masochista Ale dosc czarnowidztwa wazne ze pingielek sie udal


P.S.

Bylbym w dzieczny gdybys zmienil "hymnu polskiego" na "Hymnu Narodowego" co prawda ma to male znaczenie dla sensu zdania, ale lepiej brzmi oraz ladniej wyglada.
No i jest to dla mnie wazne, poniewaz Nasz Hymn jest symbolem narodowym (obok Godla i Flagi), a po pobycie w wojsku zostal mi szacunek do takich rzeczy z gory dzieki


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#3 2007-11-27 13:01:15

S_moczek

Spammer

4324436
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 181
Punktów :   
Klasa: Wizzard
Level: 79
SwordSkillRank: regular
MagicSkillRank: g.master
Nacja: DesertScream

Re: Czy otarłem się o śmierć???

Twoja twarz mogła na tym bardzo ucierpieć więc ciesz się że Ci się nic nie stało...
A później chodziłbyś tylko po nocy i tunelami ;P


Jestem przekonana, że gdyby Bóg stworzył człowieka tak, jak wyobrażają go sobie magistrzy i profesorowie filozofii, trzeba by go pierwszego dnia zamknąć w domu wariatów.

Offline

 

#4 2007-11-27 14:12:46

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Re: Czy otarłem się o śmierć???

Ok zmienione
Najważniejsze, że dalej żyje nie chcielibyście chyba stracić takiego klanowicza jak ja Ale szczerze to mam zamiar powtorzyć ten wyczyn nie wiem czemu, ale mnie jakoś tak ciągnie


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

#5 2007-11-27 15:34:12

Drinaya

ViceGuildMaster

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: Czy otarłem się o śmierć???

jak Cie ciagnie do takich rzeczy to zacznij uprawiac sporty ekstremalne:P
polecam ścianke wspinaczkowa(oczywiście wspinanie bez zabezpieczenia:P)


There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Offline

 

#6 2007-12-23 15:03:54

Zygo1

gaduła

9289236
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 88
Punktów :   
WWW

Re: Czy otarłem się o śmierć???

deillox andrzej mi opowiadal jak to bylo podobno rzes biegl na postej przestrzeni i gleba ryjem w szybe xD


ForceBlader ranga sword : master    magic : expert
lvl 50 !!!                                                       
Force Blader ROX !!!!!!!!!!!
Ow3N ROX !!!!!!

Offline

 

#7 2007-12-23 19:04:20

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Re: Czy otarłem się o śmierć???

po pierwsze: jego tam nie było więc nie wiem skąd on to niby wie
po drugie:    nie mordą, tylko barem
po trzecie:    powiedz mu, że po śiwętach ma wpierdol


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier opinie yorki wychowanie sylwester