FightingDreamers

Forum Klanu FightingDreamers


#1 2007-12-28 22:32:13

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Ogloszenie o rekrutacji!!

No coz postanowilem, iz Nasz Klan NIE bedzie tymczasowo rekrutowal nowych czlokow!! poniewaz chcialbym aby min lvl w Klanie wynosil 50lvl a w cigu nastepnego miesiaca 60 itd az do min lvl 80!! Wyjatkiem beda gracze ktorzy znajduja sie w grupie "Przerwa w grze" Chcialbym aby min lvl na poziomie 80 ustanowil sie do polowy lutego 2008r.


Jak wiecie w naszym Klanie podzial na grupy jest ze wzgledu na lvl tak wiec taki tez podzial pozostanie zmienia sie natomiast rodzaje egzaminow Egzaminy lub wymagania dla grup!!


Graczy o lvl ponizej 50lvlu bede "poganial" do nabijania lvlu!! aczkolwiek bardziej w ramach prosby niz grosby!!


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#2 2007-12-30 08:19:52

Zygo1

gaduła

9289236
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 88
Punktów :   
WWW

Re: Ogloszenie o rekrutacji!!

elek a co jesli ktos skilluje i nie bije lvl to terz bedzesz go ponaglal?


ForceBlader ranga sword : master    magic : expert
lvl 50 !!!                                                       
Force Blader ROX !!!!!!!!!!!
Ow3N ROX !!!!!!

Offline

 

#3 2007-12-30 13:55:24

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Ogloszenie o rekrutacji!!

owen ja chyba tego nie bede komentowal nic ci nie bedzie jak wbijesz gma na 70-80lvlu


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#4 2007-12-30 21:27:24

Darionu

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ogloszenie o rekrutacji!!

Nic na siłę!!. Ogólnie to pomysł powinien być pod tym kątem, że przyjmujemy od 80lvla, ale nie popędzamy graczy co są już w gildii. Wkoncu sami wbiją ten lvl, a słabsi nie będą dochodzić ;]. Wyjątkami będą osoby co wogule nie grają i nie wyjaśniły dlaczego. Wiesz mi każdy wkońcu wbiję, a po co ich stresować ^^

Jak dodasz tą moją poprawkę, to całkiem fajny pomysł. Super mieć tak w gildi dużo osób o wyrównanym lvlu ;] Choć 80lvl nie biję się w 2dni


Zostały mi tylko wspomnienia ^^.

Offline

 

#5 2007-12-31 11:50:07

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Ogloszenie o rekrutacji!!

No coz to ze lvl 80 nie bije sie w 2 dni to sam zauwazlylem (mi zajelo ze skilowaniem jakies 2 miechy ) dlatego tez ja nie karze bic lvl. Jest to poprostu cos w rodzaju prosby aby wyrownac lvle, nikomu sie chyba nic nie stanie jezeli wbije lvl50 lub 65 i poskiluje w PortLux albo pozwiedza FortRuina (btw moim zdaniem najlepiej sie skiluje w PL) Nie zmuszam takze do wbijania lvl 80 w jak najkrotszym czasie aczkolwiek ALZ z questow sie przydaje do wykopowania upow i skili

Jesli chodzi o przyjmowanie to jak narazie wyglada to tak: Pan(i)XX moga zostac przyjeci do Gildi jesli maja rekomendacje od kogos od nas (kumpel z rl, rodzina itd) wtedy takze nie patrze na lvl, a jesli chodzi o medium lvl (70-99) to moze i racja ze powinienem ich przyjmowac


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier opinie yorki wychowanie sylwester