FightingDreamers

Forum Klanu FightingDreamers


#1 2008-02-05 16:04:08

Zygo1

gaduła

9289236
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 88
Punktów :   
WWW

WYMUSZONE PRZERWA (CHCE WROCIc do gildi opowiem tu co sie stalo!!!)

gralem sobie az ty nagle przychodzi muj kuzyn. ja musze isc z psem i nie wylaczylem mojej postaci na cabalu on sie nie zaczal bawic(ma 8 lat) i wyszedl mi z gildi (leave guild) chcialem odrazu wrocic ale no coz muwilem juz o moim problemie z gra dalej nei dziala wiec tamtym czasy gralem ostatni raz przychodze i mi sie komp zresetowal wiec nic nie wiedzialem on mi potem powiedzial ze nacisnal G na klawiaturze i dal ten przycisk na samym dole bo myslal ze to jest EXIT THE GAME (ciota!!! z niego !!!) i od tego czsu nie moge wejsc na cabala bardzo che wrocic proboje caly czas wchodzic na cabala ale mi sie komputer resetuje PROSZE O POMOC co moge z tym problemem zrobic i o przyjecie mnie do gildi                                                                                                                                       



   JESLI SIE NIE UDA MI WROCIC NA CABALA PRZEZ TEN PROBLEM TO BYLISCIE NAJLEPSZA GILDIA JAKA MIALEM

                  FD ROX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


ForceBlader ranga sword : master    magic : expert
lvl 50 !!!                                                       
Force Blader ROX !!!!!!!!!!!
Ow3N ROX !!!!!!

Offline

 

#2 2008-02-05 18:03:45

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: WYMUSZONE PRZERWA (CHCE WROCIc do gildi opowiem tu co sie stalo!!!)

Tez mam niekiedy tak ze kiedy odpalam komp sie resetuje. Przeważnie temu pomaga ponowne wlaczenie kompa i Cabala:P Aż do skutku:D Jak nie to seria reinstalek Cabala, musi pomoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier opinie yorki wychowanie sylwester