FightingDreamers

Forum Klanu FightingDreamers


#1 2007-11-10 23:00:46

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

O postach i nie tylko!

Aloha
Zauwazylem ze na forum udziela sie bardzo mala liczba osob zarejestrowanych A szkoda bo odpisac na posta nie jest wcale tak ciezko prawda?? (nawet maly komentarz sie przyda), ale nie, lepiej tylko wejsc, zobaczyc czego nowy post dotyczy, odznaczyc swoja obecnosc na forum i koniec.
Sory ze tak to troche z wyrzutami pisze, ale wlasciwie tak jest! Fakt czasem jak jest jakas sonda czy inny watek (ciekawy) to pojawiaja sie komentarze , ale czasem pisze sie posty ciekawe i przydatne, a one zostaja bez odpowiedzi czy komentarza! (np. post o Basic Crafcie)
Ja ze swojej strony staram sie skomentowac czy odpowiedziec na wiekszosc postow (potem sie ludzie dziwia ze mam ponad 50 postow).
Jak zauwazylem wiekszosc postow jest napisana z przymruzeniem oka wiec pola do popisu jest sporo

Pisze w tym dziale nie bez powodu, bo kazdy przezyl lub potrafi wymyslic jakas ciekawa historie (od wyjscia z psem na spacer do nieplanowanego wypadu za miasto z ekipa ).
Mozna tez napisac jak sie dowiedzialo o Cabalu (jak sie ta przygoda zaczela) itd.
Jesli chodzi o nowe posty to przeciez kazdy ma jakies hobby czy zainteresowania czy jest sport, muzyka czy moze tez wino, kobiety (tudziez faceci ).
Wraz z kilkoma osobami podzielilismy sie swoimi zainteresowaniami (ksiazki, taniec oraz Drinaya o swoim bardzo ciekawym hobby napisal). Ciekawe swoja droga czy ktos wie jakie to hobby ma Drinaya??

Jeszcze raz sory za wyrzutowy charkter posta , ale cos trzeba z tym zrobic

Jak to mowi postac z bajki Disney'a: "Asta la nara"!!

P.S.
Mam nadzieje ze ktos to skomentuje

Ostatnio edytowany przez Ellestor (2007-11-10 23:16:13)


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#2 2007-11-11 12:28:42

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Re: O postach i nie tylko!

No niestety to prawda... Mało osób pisze na forum, włącznie ze mną, ale ja obiecuję poprawę i każdy ciekawy temat skomentuje Mam nadzieje, ze inni tez

P.S.
jako pierwszy napisałem komenta


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

#3 2007-11-12 17:53:53

quildor

ViceGuildMaster

3113716
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 192
Punktów :   
Klasa: Force Blader / Blader
Level: 127 / 101
SwordSkillRank: Transcender / Transcender
MagicSkillRank: Transcender / Master
Nacja: Green Despair / Desert Scream

Re: O postach i nie tylko!

Wielce szanowny autorze tego postu (czyt. Ellestorze) oraz wy wszyscy którzy czytać to będziecie.
Wielcem zasmucony stał się gdy waść twój post czytać zakończyłem, albowiem prawdą jest to że mało kto z Panów Braci i Wielmożnych Panien zebranych pod wspólnym sztandarem naszym udziela sie na forum. Tym bardziej smutnym to wydaje się gdyż szeregi nasz z dnia na dzień powiększać sie zdają. Wielu z nowo przybyłych nie zawsze orientuje się w tajnikach Naszej Jakże Ukochanej Gry a dla takich właśnie osób pisane są poradniki.
Kończąc swój przydługawy list pragnę pozdrowić wszystkich, zapewnić o swym oddaniu naszej wspólnej sprawie oraz złożyć życzenia zdrowia oi pomyślności.

Tego wszystkiego życzy Brat Quild'Or Alleandraheall Herbu Wilczy Łeb, wasz uniżony sługa i towarzysz.

Ostatnio edytowany przez quildor (2007-11-14 06:45:08)


Understanding is a three edged sword.
Your side, their side, and the truth.

Offline

 

#4 2007-11-12 19:19:20

Drinaya

ViceGuildMaster

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: O postach i nie tylko!

hmmm...racja racja trzeba moze zmotywowac w jakiś sposób do pisania naszych nowych braci i siostry w gildi...
z kwesti organizacyjnych ja bym proponował:
1)dac Ellestorowi moderatora forum w końcu najaktywniejszy jest
2)stworzyć dział dla modów gdzie były by wszelkie bolączki tychże modów wpisywane
3)można by stworzyć odpowiednie działy:
*Świat Cabala
*prywata
*offtopic
*itp
ze swojej strony postaram się częsciej zaglądać


There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Offline

 

#5 2007-11-13 06:28:46

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Re: O postach i nie tylko!

Fajna mówka quildor ^^


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

#6 2007-11-13 09:46:30

quildor

ViceGuildMaster

3113716
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 192
Punktów :   
Klasa: Force Blader / Blader
Level: 127 / 101
SwordSkillRank: Transcender / Transcender
MagicSkillRank: Transcender / Master
Nacja: Green Despair / Desert Scream

Re: O postach i nie tylko!

Miło słyszeć (czytać ??) że komuś przypadła do gustu wypowiedź waszego uniżonego sługi, aczkolwiek nie wiem czy słowa me spowodują jakikolwiek skutek jeśli idzie o pisanie na forum naszym.
Musimy walczyć z niewiarą i zabobonem jakowym pisanie na forum jest be, nudne, niepotrzebne i passe (niepotrzebne skreślić), co czynić będę  z całego serca ja niżej podpisany
   Quild'Or Alleandraheall Herbu Wilczy Łeb, wasz uniżony sługa i towarzysz.

Ostatnio edytowany przez quildor (2007-11-14 06:45:28)


Understanding is a three edged sword.
Your side, their side, and the truth.

Offline

 

#7 2007-11-13 10:29:12

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: O postach i nie tylko!

Hehe!

Quild waszmosc masz fajny podpis a forma wypowiedzi Waszmosci przywoluje usmiech na twarzach, co wielce serce me raduje

Niezmiernie ciesze sie takze ze moj wywod spotkal sie z takim odzewem

Oby tak dalej, w przeciwnym wypadku moze sie zdarzyc, iz pograzymy sie w czelusciach zapomnienia


---------------------------

Jesli chodzi o nowe dzialy to moze i racja ze by sie przydaly

No niestety nasze forum liczy nadal malo uzytkownikow!
Aczkolwiek w "Manifescie" gildiowym (patrz: "Regulamin Klanu i Forum" dodane przez zalozyciela Klanu TwoFace) jest jasno stwierdzone, iz kazdy ma obowiazek zarejestrowania sie na forum!
Do tej pory tego nie egzekfowalismy ale moze powinnismy zaczac, a takze dodac nowy Punkt do regulaminu ze kazdy powinien sie przywitac, poniewaz bylo by milo poznac prawdziwe (lub zmyslone, wedle woli) imie wspolgraczy i czlonkow naszego Klanu (glupio nie znac rodzinkii ).

---------------------------

Z wyrazami uznania i szacunku
Ellestor

Ostatnio edytowany przez Ellestor (2007-11-13 10:30:35)


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#8 2007-11-26 13:03:00

S_moczek

Spammer

4324436
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 181
Punktów :   
Klasa: Wizzard
Level: 79
SwordSkillRank: regular
MagicSkillRank: g.master
Nacja: DesertScream

Re: O postach i nie tylko!

No, już nie przesadzajcie... Komentarzy nie jest wcale tak mało. Nie było mnie tu z 2 tygodnie (może trochę dłużej) i zanim przebrnęłam przez posty minęło ponad pół godziny.
Chociaż faktycznie odzywają się przeważnie te same osoby.
Też czasem odezwę się.
Ellestor, jeszcze parę takich wywodów i może pomoże


Jestem przekonana, że gdyby Bóg stworzył człowieka tak, jak wyobrażają go sobie magistrzy i profesorowie filozofii, trzeba by go pierwszego dnia zamknąć w domu wariatów.

Offline

 

#9 2007-11-26 22:30:15

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: O postach i nie tylko!

hehe to dobrze,ale postow jest sporo co mnie cieszy

Drin jesli chodzi o nowe dzialy to masz racje ale ja slabo znam sie na prowadzeniu forum (to sie zmieni, aczkolwiek z tym typem forum musze sie zapoznac) co do stworzenia dzialow to piszcie, proponujcie wszystko sie przyda kazda porada


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#10 2008-01-06 23:03:36

Festos

gaduła

238513
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 89
Punktów :   
Klasa: WA
Level: 124
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: G.master
Nacja: BI

Re: O postach i nie tylko!

sam niedawno sie zalogowalem na to forum bo uwarzalem takie pierdoly za zbedne ale juz tak nie uwarzam wiem juz ze z forum mozna sie czegoz waznego dowiedziec poznac blizej gildiowiczow i poczytac czasami o zabawnych rzeczach jestem moze troche niesmialy i dlatego mam tak malo postow na tym forum bo sade ze sie przed wami wyglupie lub uwazam ze moj kometarz jest zbedny ale chce to zmienic i zaczne wiecej pisac wiec zaczynam od tego posta a nawiasem mowiac to zauwarzylem ze przewaznie kilka osob sie wypowiada na forum ewentualnie ktos cos wtraci mam nadzieje ze bede bardziej otwarty ale tagrze inni gildiowicze rowniez


Metallica rulez

Offline

 

#11 2008-01-07 11:33:39

S_moczek

Spammer

4324436
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 181
Punktów :   
Klasa: Wizzard
Level: 79
SwordSkillRank: regular
MagicSkillRank: g.master
Nacja: DesertScream

Re: O postach i nie tylko!

Widzisz, komputer ma to do siebie, że możesz trzy razy pomyśleć zanim coś napiszesz, więc nie ma się czego wstydzić. Poza tym żaden komentarz nie jest zbędny (chociaż sama czasami mam podobne wrażenie )


Jestem przekonana, że gdyby Bóg stworzył człowieka tak, jak wyobrażają go sobie magistrzy i profesorowie filozofii, trzeba by go pierwszego dnia zamknąć w domu wariatów.

Offline

 

#12 2008-01-07 12:28:02

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: O postach i nie tylko!

hehe w bref pozorom ja takze jestem niesmialy i czasem mam stracha ze zostane moja wypowiedz zostanie, odebrana inaczej niz bym chcial Smoczek ma racje komputer daje nam wiele mozliwosci, pozatym nie musisz sie obawiac na tym forum wiekszosc postow traktujemy z przymrozeniem oka (przynajmniej ja) wiec nawet twoj "najdziwniejszy" komentarz bedzie tu pasowal, wazne aby byl (no i nie lamal niektorych zasad n-etykiety na forum z gory thx ), ale o to sie nie martw ja sam czasem sie wyglupiam wiec jesli moge ja to raczej wam tez mozna


Jeli chodzi o posty to najlepiej zaczac od przywitania sie a potem to juz dzial OffTopic i zabawa w konczenie wyrazow a reszta to juz twoja inwencja tworcza

Ja ze swojej strony zachecam do pisania w topic-ach o Hobby i Przygodach z zycia


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#13 2008-01-07 14:35:20

Zygo1

gaduła

9289236
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 88
Punktów :   
WWW

Re: O postach i nie tylko!

elek to ja wiem juz jak itemat bedzie ciekawy ale nie wiem gdzie go mam dodac
xDDDD


ForceBlader ranga sword : master    magic : expert
lvl 50 !!!                                                       
Force Blader ROX !!!!!!!!!!!
Ow3N ROX !!!!!!

Offline

 

#14 2008-01-07 14:40:33

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Re: O postach i nie tylko!

Każdy orze jak może ^^


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier opinie yorki wychowanie sylwester