FightingDreamers

Forum Klanu FightingDreamers

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-07 18:02:09

Festos

gaduła

238513
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 89
Punktów :   
Klasa: WA
Level: 124
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: G.master
Nacja: BI

Historia z Cabalem

Siemka
wiec chcialbym sie czegos wiecej dowiedziec o was wszystkich dlatego chce sie spytac o to jak zaczeliscie grac w Cabala, jak dlugo gracie, jakie byly wasze porzednie gildie, i czy macie inne chary pomysl czesciowo zaczerpnolem od Ellestora ale stwierdzilem ze to jest godne napisania (tylko nie wiem czy tego juz ktos wczesniej nie napisal) mam nadzieje ze jak najwiecej osob napisze jak to sie wszystko zaczelo

teraz napisze jak ja zaczolem przygode z Cabalem:
a wiec moj kumpel (HeroPL) o cabalu dowiedzial sie tuz przed wakacjami i od samego poczatku odkad cabal nie byl juz platny zaczol grac nic napoczotku mi nie mowil o tej grze bo chcial na starcie miec wiekszy lvl oddemnie pojechal na kolonie i po powrocie opowiedzial ze gra w zajefajna gre gdy zaczolem grac to on mial juz ok 50lvl (specialnie tak zrobil by byc lepszym oddemnie) no ale trudno na poczatku bylem strasznym noobem (nadal jestem) ale to byla moja pierwsza powarzna przygoda z grami mmorpg (prucz chwilowej gry w tibie)
tak jak juz napisalem gram od trzeciego tygodnia wakacji i moja pierwsza gildia byli Rozpierdalacze pozniej GhoustRiders i StrenghtAndHonour po rospadzie ostatniej z gildii bylem w kilku malych gildiach ktorych nazw nawed nie zapamietalem

posiadam drugiego chara ale chcialem chwilowo zobaczec jak sie gra bleiderem wbilem nim 13lv a nick to Festos2PL (bardzo  odkrywczy)

czesto robilem dluzsze przerwy w grze by cabal mi sie nie znudzil lecz gdy bede planowal taka przerwe to odrazu napisze na forum
mam nadzieje ze sie podzielicie swoja historia z ta gra i niezalujcie liter do tego


Metallica rulez

Offline

 

#2 2008-01-07 21:24:38

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Historia z Cabalem

No coz moj 1-wszy wklad w ten topic to przeniesienie go do innego (bardziej odpowiadajacego dzialu)

Prwade powiedziawszy sam sie dziwie ze dopiero teraz taki Topic powstaje

moja przygoda sie zaczela juz dosc dawno poczatek tzw. wakacji!! pisze tzw poniewaz mnie juz to nie dotyczy zacelo sie to gdy bylem na przepustce w domu (w tym czasie bylem w ZSW) moj mlodszy brat pokazal mi Cabala i ja takze stworzylem sobie postac Gralem srednoi co tydzien napoczatku, a gdzy dostalem urlop to nawet troche czesciej Ellestor jest moja 1-wsza (ukochana) postacia mam jeszcze kilka ale aktualne sluza jako sklady (boxy, plecaki itd itp) Moja 1-gildia byli Rozpierdalacze (GM Candy15) potem GhostRiderzy (GM SeiferPL) a nastepna to juz FightingDreamers (GM TwoFace, Drinaya) W FD jestem mniej wiecej od sierpnia i tu tocze jak ktos kiedys powiedzial (bedzie cytat ) "...walke z niewiara i zabobonem..."

Pozdro ALL


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#3 2008-01-08 11:14:30

S_moczek

Spammer

4324436
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 181
Punktów :   
Klasa: Wizzard
Level: 79
SwordSkillRank: regular
MagicSkillRank: g.master
Nacja: DesertScream

Re: Historia z Cabalem

Hmmm.... Zaczęłam grać w Cabala jakoś na początku września. Słodka przesłał mi parę linków z filmikami i doszłam do wniosku że warto by spróbować.

W ogóle jest to pierwsza gra on-line, w którą w ogóle zaczęłam grać. Może dlatego, że dopiero we wrześniu dorobiłam się internetu

Wizzardka, którą gram, jest moją pierwszą postacią. Zawsze miałam jakąś słabość do tego typu postaci. Zaczęłam też grać Bladerką, chyba z ciekawości, i wszystko byłoby fajnie gdyby mój brat mi jej niepodprowadził... "Tylko chwilę sobie pogram..."-ma już 60 lvl... Chyba będę musiała wymyślić coś nowego

Raz gram częściej, raz rzadziej. Zależy jak mam czas. A jak go nie mam to nie ma mnie przez 2-3 tygodnie...

Gildie... yyy... Byłam w jakiejś przed FightingDreamers jakieś 3 dni... Nie pamiętam jak się nazywają...

To chyba byłoby na tyle. Jak mnie jeszcze oświeci to dopiszę


Jestem przekonana, że gdyby Bóg stworzył człowieka tak, jak wyobrażają go sobie magistrzy i profesorowie filozofii, trzeba by go pierwszego dnia zamknąć w domu wariatów.

Offline

 

#4 2008-01-08 12:51:30

Festos

gaduła

238513
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 89
Punktów :   
Klasa: WA
Level: 124
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: G.master
Nacja: BI

Re: Historia z Cabalem

thx Ellestor ze przeniosles ten temat w wlasciwe miejsce bo do konca nie wiedzialem dzie go umiescis


Metallica rulez

Offline

 

#5 2008-01-08 14:16:44

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

Ja zaczelem w Cabala grac na poczatku wakacji, a znalezlem go z kumplem biegajac po roznych stronkach z rpg'ami

Offline

 

#6 2008-01-08 21:31:07

quildor

ViceGuildMaster

3113716
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 192
Punktów :   
Klasa: Force Blader / Blader
Level: 127 / 101
SwordSkillRank: Transcender / Transcender
MagicSkillRank: Transcender / Master
Nacja: Green Despair / Desert Scream

Re: Historia z Cabalem

Moja przygodę z Cabalem rozpocząłem nie pamiętam konkretnie kiedy ale na pewno przed wakacjami 2007. W tym czasie grałem jeszcze zapamiętale w Rappelz-a (miałem tam niezła gildię i kupę znajomych ludzi). Nadszedł wtedy niestety update Rapka zwany Epic 4 który w prowadził tak dziwne zmiany że bez wydawania kasy lub wielkiej dozy szczęścia z dropami nie dało się grać praktycznie w ogóle. Postanowiłem więc poszukać czegoś nowego i tak grałem wtedy w Archlorda, 2 Moons i kilka innych tytułów aż w końcu trafiłem na dziwną grę z całkiem fajną grafiką i możliwością robienia combosów - to właśnie był Cabal Online. Pierwszy kontakt z gra trochę mnie rozczarował bo nie było wyboru rasy, wzrostu i takich tam; tylko 6 klas postaci w ogóle jakies te kolory strasznie cukierkowe ale postanowiłem dać grze szansę. No i to była bardzo dobra decyzja jak się później okazało - gdy tylko zrobiłem swojego pierwszego combosa to wiedziałem że to jest zdecydowanie gra dla mnie. Można więc powiedzieć że była to miłość od drugiego wejrzenia . Później kolejne zaskoczenie gdy trafiłem swoją RudąZuzą na fajnych ludzi czyli gildię "Cesarstwo", niestety ten błogostan nie potrwał długo gdyż gildia połączyła się z gildią "Rozpierdalacze" co nie przypadło mi do gustu więc postanowiłem odejść co tez zrobiłem. W tym samym czasie postanowiłem stworzyć nową postać i padło na Bladera. Jeśli Blader to musiał być Quild'Or Alleandraheall* i tak sie stało. Po pewnym czasie znów uśmiechnęło sie do mnie szczęście bo trafiłem na TwoFace-a  oraz Ellestora i na naszą ukochana gildię. Co było dalej to już wiedzą co poniektóre osoby więc ich opisywać nie muszę, więc nie będę nikogo tym zanudzał.
Kończąc pozdrawiam Siostry i Braci w wierze.

     Quild'Or Alleandraheal Herbu Wilczy Łeb.


P.S.: Dlaczego musi ?? Tak się jakoś u mnie przyjęło jeśli chodzi o gry MMORPG że postacie noszą imiona których używałem grając w papierowe RPG-i, więc jeśli ktoś grając w inne gry MMORPG widział kogoś o imieniu: Quid'Or, RudaZuza lub Daelric to może być pewien że to jestem ja .


Understanding is a three edged sword.
Your side, their side, and the truth.

Offline

 

#7 2008-01-09 16:52:26

Remi

obgadywacz

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 55
Punktów :   
Klasa: FS
Level: 81
SwordSkillRank: A.Master
MagicSkillRank: A.Expert
Nacja: Blood Ice

Re: Historia z Cabalem

ej może przyślecie jakieś screeny kiedy byliście noobkami (jesli macie oczywiscie)


Każdy pesymista to dobrze poinformowany optymista...

Offline

 

#8 2008-01-29 19:53:12

Remi

obgadywacz

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 55
Punktów :   
Klasa: FS
Level: 81
SwordSkillRank: A.Master
MagicSkillRank: A.Expert
Nacja: Blood Ice

Re: Historia z Cabalem

ja zacząłem grac w cabala o jeśli dobrze pamiętam to w lipcu dowiedzialem sie o nim od mojego brata (pewnie wiecie o jakiego N00BA chodzi )


Każdy pesymista to dobrze poinformowany optymista...

Offline

 

#9 2008-01-30 13:13:01

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

^^ Noob4ever
http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Maniekx27/NoobD.jpg

Offline

 

#10 2008-04-22 14:13:06

Darionu

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia z Cabalem

Heh jak zacząć? Dużo tego było wierzcie no, ale postaram się streścić ^^

Moją pierwszą grą w życiu mmorpg <3d xD> był Silkroad. Gra bardzo wciągająca i rozbudowana. Trudno porównywać Cabala z Silkroadem, bo obydwie gry są na bardzo wysokich poziomach. Niestety Silkroad ma ten problem z botami zresztą nic się do dzisiaj nie zmieniło <look http://www.rev6.com/stats/servercapacity.asp >. Grałem wtedy jeszcze w Call of Duty: United Offensive. Do dzisiaj klan w którym byłem CLem istnieje ; ). Do tego klanu przyjęliśmy nowego klanowicza i może wam to zabrzmieć głupio, ale zwał się Mietek. On był wtedy na prawdę spoko nie wiem co się z nim stało później. No więc zaproponował mi Cabala i podał parę filmików i screenów. Ja przyzwyczajony do Silka żadnej innej gry nie trawiłem, bo to kwestia przyzwyczajenia i różnorodności . Ale skoro on miał grać od początku to i ja bo expi się zawsze lepiej razem. Pierwszego naszego dnia gry po expieniu udaliśmy się do miasta w bloody ice i se tańczyliśmy <xDDD>. Nagle podszedł do nas Seifer <w aramidzie ^_^> i się pośmiał z nas i tak sobie pogadaliśmy . Na drugi dzień zobaczyłem, że rekrutuje on do Cesarstwa no i tak jakoś tam wpadłem ^^. Pamiętam, że Seifera zawsze goniłem z lvlem, ale zawsze był o jeden set lepszy hehe ,a byliśmy jednymi z najlepszych w gildi <w 5>. Dużo bym mógł opowiadać o wojnach z Cesarstwem vs Rozpierdalacze xP, o ich połączeniu w GhostRiders <gildia o której mam filmiki> i o wielu bardzo przyjemnych mi sprawach <w tym o Fighting Dreams >, ale musiałbym pisać troszkę dłużej niż długo ^^.

Wypiszę tu osoby które utkwiły mi w pamięci, a nie mam już z nimi kontqaktu:

Askal <super kumpel, ale jak przestałem grać i wróciłem to już go nie było ;(>
SeiferPL < to samo, a była to jedna z postaci najlepszych jakich znałem ^^>
Candy15 < założyciel gildi Rozpierdalacze>
RudaZuza
Militarny <złodziej ;p>
Onutz < mam filmik z nim oglónie spoko gość ^^>
Ic3k <chyba tak miał> <ta sama gildia co Onutz spoko gość >
Sekaj <przed przerwą w grze mieliśmy takie same lvle prawie >
Drinaya <sam nie wiem czy wchodzi na to forum jeszcze >
Badyl <inna odsłona Mietka ;p>
Szynszyl <nie pamiętam dużo ;(>
TiazgosPL <z nim mam kontakt piszę jakby ktoś chciał >
SinRock <nie pamiętam dużo ;(>
Dymczas < mój pierwszy filmik jest z nim spoko kumpel ;p>
Zorgi < to samo co Dymczas ^^>
<tu wpisz imię><Pkasumi> Nie pamiętam jego nazwy, ale raz robił se z nas jaja, że jest dziewczyną, a potem był liderem StrenghtAndHonour

GhostAcademy <przepraszam z sentymentu musiałem to napisać> heh było nas tak dużo, że musiały być2 gildie ^^ gadaliśmy wszyscy na prywatnym czacie, a liderami byli Ja i Drinaya ^^


Jeszcze było wiele osób, ale nie potrafię robić listy bo zawsze pomijam. Jakby miała ona przedstawiać wszystkie osoby z którymi też mogę mieć kontakt w każdej chwili to na pewno byłoby to:
Bati,Elestor,quildor,Maniek,TwoFace i każdy inny ^^

Ostatnio edytowany przez Darionu (2008-04-22 19:39:47)


Zostały mi tylko wspomnienia ^^.

Offline

 

#11 2008-04-22 14:52:34

quildor

ViceGuildMaster

3113716
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 192
Punktów :   
Klasa: Force Blader / Blader
Level: 127 / 101
SwordSkillRank: Transcender / Transcender
MagicSkillRank: Transcender / Master
Nacja: Green Despair / Desert Scream

Re: Historia z Cabalem

Dario bardzo się wzruszyłem gdy przeczytałem że pamiętasz i dobrze wspominasz wspólne granie z moja Zuzą. No pewnie nie wiedziałeś że to moja pierwsza postać jest , do granie którą  wróciłem całkiem niedawno.


Understanding is a three edged sword.
Your side, their side, and the truth.

Offline

 

#12 2008-04-22 15:02:03

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Historia z Cabalem

hey Dar :d hehe niezla przygode miales z cabalem tez pamietam czasy Cesarstwa i Rozpierdalaczy


jesli chodzi o niektorych ludzi to moge chyba pomoc

>Aksal > pojawia sie co jakis czas w grze (srednio raz na dzien) i czasem pomagam mu w questach czy cos...
>RudaZuza > no coz to chyba najprostsze bo.......... RudaZuza=QuildOr=Daelric (cala trojka aktualnie w FD)
>Candy15 > podobnie jak Aksal mozna go spotkac w grze
>co do <tego co prowadzil S&H> to mam wrazenie ze chodzi ci o Maskowa... bo to on byl gm S&H ale moge sie mylic > hmmm... jak chcesz go spotkac w cabalu to wpisz (GA)Maskow powinien sie odezwac prowadzi gildie YaHoi i ma teraz 150+
>Drin> co jakis czas zaglada na forum a i online tez mozna go spotkac


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#13 2008-04-22 16:00:08

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

^^ http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Maniekx27/ehhh.jpg

postaram sie znalezc screena z lvlami gildia^^


Pare tygodni temu widzielismy z Maskowem Seifera ale jedynie rusaka rozpoznal;/ za low lvl wtedy mialem xD

Ostatnio edytowany przez Maniek (2008-04-22 16:04:44)

Offline

 

#14 2008-04-22 17:45:48

Darionu

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia z Cabalem

Ellestor napisał:

hey Dar :d hehe niezla przygode miales z cabalem tez pamietam czasy Cesarstwa i Rozpierdalaczy


jesli chodzi o niektorych ludzi to moge chyba pomoc

>Aksal > pojawia sie co jakis czas w grze (srednio raz na dzien) i czasem pomagam mu w questach czy cos...
>RudaZuza > no coz to chyba najprostsze bo.......... RudaZuza=QuildOr=Daelric (cala trojka aktualnie w FD)
>Candy15 > podobnie jak Aksal mozna go spotkac w grze
>co do <tego co prowadzil S&H> to mam wrazenie ze chodzi ci o Maskowa... bo to on byl gm S&H ale moge sie mylic > hmmm... jak chcesz go spotkac w cabalu to wpisz (GA)Maskow powinien sie odezwac prowadzi gildie YaHoi i ma teraz 150+
>Drin> co jakis czas zaglada na forum a i online tez mozna go spotkac

Nie nie chodzi o Maskowa Inna osoba no nie mogę za nic przypomnieć nicku
BTW: Awansował on na GA? nieźle.
Aksal wrócił fajnie . Zuza to quildor heh no w końcu kiedyś mi pisał , ale zapomniałem zupełnie ^^.\
Candy15 widziałem go w grze zanim przestałem bo wchodził codziennie co wbiłem wtedy 95lvl, ale bez wejścia w gre to raczej nie załapie kontaktu hehe ^^.
Jak Drin zagląda to fajno . Szczerze to przypomniałem sobie adres tego forum to mogę wpadać częściej i patrzeć jak wam idzie hehe.


BTW:
Ja wszystkie swoje screeny mam tutaj http://youtube.com/watch?v=XsyegOoHfQg na końcu filmiku niestety nie mam oryginałów. A najlepsze jest to, że każdy screen przypadkowo zrobiony bo miałem jakiś inny potrzebny guzik przy Print Sc .



Aha najbardziej piękne czasy gry to były gdy pierwszy raz ujrzałem Port Lux Wtedy było już chyba GhostRiders.

Ostatnio edytowany przez Darionu (2008-04-22 17:52:02)


Zostały mi tylko wspomnienia ^^.

Offline

 

#15 2008-04-22 17:57:46

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Historia z Cabalem

oooo kurde ja nie posiadam chyba zadnych screenow z Rozpierdalaczy ani GhostRiders ale widze ze na tym co dorzucil Maniek nawet sie na chacie pojawilem ciekawe jaki lvl wtedy mialem


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#16 2008-04-22 18:00:27

Darionu

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia z Cabalem

No ja niestety też żadnych nie mam. Często robie formata czasami nawet raz na miesiąc, więc wszystko uciekło. A jak screeny są z tydzień przed formatem to nie myśli się jaką mogą być potem pamiątką .

Ostatnio edytowany przez Darionu (2008-04-22 18:00:48)


Zostały mi tylko wspomnienia ^^.

Offline

 

#17 2008-04-22 19:09:40

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

Darionu moze ci chodzilo o Pkasumi czy jakos tak?

Offline

 

#18 2008-04-22 19:39:20

Darionu

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia z Cabalem

Taaaak ^^
Dzięki za odświeżenie umysłu


Zostały mi tylko wspomnienia ^^.

Offline

 

#19 2008-04-22 20:48:51

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

Ten ss dosc ciekawy;p Niech kazdy zobaczy "wodza" jak jeszcze slaby byl xD A z darionu jesli mam ss to troche pozniejsze;/

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Maniekx27/ehhh2.jpg

Ciekawe kto wtedy byl lepszy na pvp xD

btw Verum i Pecik graja w Cabala??

Offline

 

#20 2008-04-22 21:07:12

Darionu

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia z Cabalem

Heh Ellestor 55lvl dopiero co w Port Lux hehe ^^
A to noobek wtedy był ^^
Wtedy już zapewne było GhostAcademy ^^

Sry, że tak spamię, ale fajnie powspominać te stare czasy .
Więc właśnie nie wiem czy nie lepiej byłoby założyć do tego i tych screenów osobny
temat, bo tutaj już właśnie się trochę bałagan zaczyna robić ^^ I all przeze mnie no xD

Ostatnio edytowany przez Darionu (2008-04-22 21:37:17)


Zostały mi tylko wspomnienia ^^.

Offline

 

#21 2008-04-23 10:09:56

Ellestor

GuildMaster

10769605
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 364
Punktów :   
Klasa: ForceBlader
Level: 149
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: Transcender
Nacja: Capella

Re: Historia z Cabalem

heheh no nobek odrazu a maniek to niby co???

co do veruma i pecika to teoretycznie graja a w praktyce to raz na jakis czas pojawia sie verum, bo o peciku nie mozna powiedziec "raz na jakis czas"


Prawdziwa kobieta nigdy nie goni za mezczyzna, bo kto widzial zeby pulapka gonila mysz!!!  J.Tuwim

Offline

 

#22 2008-04-23 15:44:12

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

Maniek jest noobem przez caly czas i sie tego nie wypiera^^

Offline

 

#23 2008-04-23 15:57:44

Deillox

Spammer

5563917
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 174
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Transcender
MagicSkillRank: G Master
Nacja: Desert Scream

Re: Historia z Cabalem

Szkoda, ze wtedy jeszcze nie gralem ... XD mialbym co z wami wspominac ^^


" ... My paper heart will bleed ... "
http://r5.fodey.com/1af0a280753f84d918707035b7395ca63.1.gif

Offline

 

#24 2008-04-23 16:03:42

Maniek

katarynka

5178698
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 115
Punktów :   
Klasa: Blader
Level: 138
SwordSkillRank: Trans
MagicSkillRank: Trans
Nacja: Nevereth

Re: Historia z Cabalem

ehh te czasy zobaczyles typka w osmie z capem odrazu print screen w ruch xD

Offline

 

#25 2008-04-24 10:52:45

S_moczek

Spammer

4324436
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 181
Punktów :   
Klasa: Wizzard
Level: 79
SwordSkillRank: regular
MagicSkillRank: g.master
Nacja: DesertScream

Re: Historia z Cabalem

Jejku... Jak Wy mieliście 50-55 lvl to ja jeszcze nie wiedziałam co to jest Cabal/nie miałam jeszcze neta :-p


Jestem przekonana, że gdyby Bóg stworzył człowieka tak, jak wyobrażają go sobie magistrzy i profesorowie filozofii, trzeba by go pierwszego dnia zamknąć w domu wariatów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier opinie yorki wychowanie sylwester